World

World

Friendlies Clubs

Today's Matches

TBD
Neuchatel Xamax FC

Neuchatel Xamax FC

Biel-Bienne

Biel-Bienne

TBD
Karpaty

Karpaty

Nyva Ternopil

Nyva Ternopil

TBD
TSV Hartberg

TSV Hartberg

Admira Wacker

Admira Wacker

TBD
Famalicao

Famalicao

Trofense

Trofense

TBD
GIL Vicente

GIL Vicente

Penafiel

Penafiel

TBD
Maritimo

Maritimo

Cambridge United

Cambridge United

TBD
Udinese

Udinese

Istra 1961

Istra 1961

TBD
Polessya

Polessya

Epitsentr Dunayivtsi

Epitsentr Dunayivtsi

TBD
LNZ Cherkasy

LNZ Cherkasy

Oleksandria

Oleksandria

TBD
Maritimo

Maritimo

Farense

Farense

TBD
Feignies-Aulnoye

Feignies-Aulnoye

RAAL La Louvière

RAAL La Louvière

TBD
Venezia

Venezia

Real Vicenza

Real Vicenza

TBD
Ruh Lviv

Ruh Lviv

Sabah FA

Sabah FA

TBD
Pacos Ferreira

Pacos Ferreira

Trofense

Trofense

TBD
Guimaraes

Guimaraes

Leixoes

Leixoes

08:30
CS Mioveni

CS Mioveni

Muscelul Câmpulung Elite

Muscelul Câmpulung Elite

09:00
BVSC

BVSC

Iváncsa

Iváncsa

09:00
Ajka

Ajka

Veszprém

Veszprém

09:00
Gödöllő

Gödöllő

Budaörs

Budaörs

09:00
Újpest II

Újpest II

Tiszakecske FC

Tiszakecske FC

10:00
Grafičar

Grafičar

Radnički Sr. Mitrovica

Radnički Sr. Mitrovica

10:00
Club Brugge KV

Club Brugge KV

Dender

Dender

10:00
MTK Budapest

MTK Budapest

MTK Budapest II

MTK Budapest II

10:30
Sanjoanense

Sanjoanense

Tirsense

Tirsense

10:30
Chaves

Chaves

Fafe

Fafe

11:00
Genk

Genk

GO Ahead Eagles

GO Ahead Eagles

CANC
FC Lugano

FC Lugano

Lugano II

Lugano II

13:00
FC Viktoria Koln

FC Viktoria Koln

Bergisch Gladbach

Bergisch Gladbach

13:00
SV Rodinghausen

SV Rodinghausen

VfL Osnabruck

VfL Osnabruck

13:00
Jong AZ

Jong AZ

Almere City II

Almere City II

13:00
AVS

AVS

Oliveirense

Oliveirense

13:00
Benfica B

Benfica B

Mafra

Mafra

13:00
Chambly Thelle FC

Chambly Thelle FC

Boulogne

Boulogne

13:00
Mladost Novi Sad

Mladost Novi Sad

Sloga Doboj

Sloga Doboj

13:00
Paksi SE II

Paksi SE II

Szekszárd

Szekszárd

13:00
Panetolikos

Panetolikos

Lamia

Lamia

13:00
Putnok VSE

Putnok VSE

Diósgyőr II

Diósgyőr II

13:00
UNFP

UNFP

Valenciennes

Valenciennes

13:00
Freiburg II

Freiburg II

Bochum II

Bochum II

13:00
Châteaubriant

Châteaubriant

Angers

Angers

14:00
Videoton FC

Videoton FC

Goztepe

Goztepe

14:00
Palermo

Palermo

Rapperswil

Rapperswil

14:30
Ruh Lviv

Ruh Lviv

Sabah FA

Sabah FA

15:00
Austria Klagenfurt

Austria Klagenfurt

Leoben

Leoben

15:00
Amiens

Amiens

Francs Borains

Francs Borains

15:00
FC Volendam

FC Volendam

Al Shamal

Al Shamal

15:00
Chindia Targoviste

Chindia Targoviste

CSA Steaua Bucureşti

CSA Steaua Bucureşti

15:30
Hansa Rostock

Hansa Rostock

Altglienicke

Altglienicke

16:00
Dynamo Kyiv

Dynamo Kyiv

Mamelodi Sundowns

Mamelodi Sundowns

16:00
Baník Souš

Baník Souš

Viktoria Plzeň II

Viktoria Plzeň II

16:00
FC Hatvan

FC Hatvan

Vasas II

Vasas II

16:30
Kortrijk

Kortrijk

Swift Hesperange

Swift Hesperange

16:30
Dinamo Zagreb

Dinamo Zagreb

Kryvbas KR

Kryvbas KR

16:30
Besiktas

Besiktas

Shakhtar Donetsk

Shakhtar Donetsk

16:30
FC Helsingor

FC Helsingor

FA 2000

FA 2000

16:30
Pelister

Pelister

Sileks

Sileks

16:30
FK Trayal

FK Trayal

Belasica

Belasica

16:30
Vysoké Mýto

Vysoké Mýto

Chlumec nad Cidlinou

Chlumec nad Cidlinou

17:00
Erzgebirge AUE

Erzgebirge AUE

Borussia Dortmund

Borussia Dortmund

17:00
Red Bull Salzburg

Red Bull Salzburg

HNK Rijeka

HNK Rijeka

17:00
HNK Gorica

HNK Gorica

Al-Raed

Al-Raed

17:00
SpVgg Unterhaching

SpVgg Unterhaching

SSV ULM 1846

SSV ULM 1846

17:00
Frýdek-Místek

Frýdek-Místek

Vsetín

Vsetín

17:00
Gyöngyös

Gyöngyös

Eger

Eger

CANC
Kolín

Kolín

Znojmo

Znojmo

17:00
Kladno

Kladno

Aritma Praha

Aritma Praha

17:00
Spišská Nová Ves

Spišská Nová Ves

Kežmarok

Kežmarok

17:00
Szeged-Csanád II

Szeged-Csanád II

Hódmezővásárhely

Hódmezővásárhely

17:00
Táborsko II

Táborsko II

Dálnice Speřice

Dálnice Speřice

17:00
AEK Larnaca

AEK Larnaca

Apoel Nicosia

Apoel Nicosia

17:00
Austria Vienna (Am)

Austria Vienna (Am)

Sturm Graz II

Sturm Graz II

17:00
Grazer AK

Grazer AK

Sibenik

Sibenik

17:00
Sloga Doboj

Sloga Doboj

Mladost Novi Sad

Mladost Novi Sad

17:00
Semendrija 1924

Semendrija 1924

Petrovac

Petrovac

17:00
Slovácko II

Slovácko II

Strání

Strání

17:30
Club Brugge KV

Club Brugge KV

Norwich

Norwich

17:30
Havelse

Havelse

Hannover 96 II

Hannover 96 II

17:30
RSV Eintracht

RSV Eintracht

Luckenwalde

Luckenwalde

17:30
Waldhof Mannheim

Waldhof Mannheim

VfR Mannheim

VfR Mannheim

17:30
Bruchsal

Bruchsal

FC Astoria Walldorf

FC Astoria Walldorf

17:30
Wolfenbuttel

Wolfenbuttel

Viktoria Berlin

Viktoria Berlin

17:30
Wismut Gera

Wismut Gera

Lokomotive Leipzig

Lokomotive Leipzig

17:30
Holstebro

Holstebro

Thisted FC

Thisted FC

17:30
Lichtenberg

Lichtenberg

Hertha Zehlendorf

Hertha Zehlendorf

CANC
Altglienicke

Altglienicke

Empor Berlin

Empor Berlin

17:30
Neratovice-Byškovice

Neratovice-Byškovice

Admira Praha

Admira Praha

17:30
VfR Mannheim

VfR Mannheim

Waldhof Mannheim

Waldhof Mannheim

18:00
Estac Troyes

Estac Troyes

Paris FC

Paris FC

18:00
Liège

Liège

Tongeren

Tongeren

18:00
TuRU 1880 Düsseldorf

TuRU 1880 Düsseldorf

Fortuna Düsseldorf II

Fortuna Düsseldorf II

18:00
Racing Santander

Racing Santander

Alaves

Alaves

18:00
Bissingen

Bissingen

SGV Freiberg

SGV Freiberg

18:00
Olot

Olot

Girona

Girona

18:00
Hannover 96 II

Hannover 96 II

Kickers Emden

Kickers Emden

18:00
Leobendorf

Leobendorf

Donau

Donau

18:00
Orlando Pirates

Orlando Pirates

Granada CF

Granada CF

18:00
Bentwisch

Bentwisch

Anker Wismar

Anker Wismar

18:00
Schermbeck

Schermbeck

Schonnebeck

Schonnebeck

18:30
Lokeren-Temse

Lokeren-Temse

Patro Eisden

Patro Eisden

18:30
NAC Breda

NAC Breda

FC Eindhoven

FC Eindhoven

18:30
SSVg Velbert

SSVg Velbert

Wuppertaler SV

Wuppertaler SV

18:30
Oudenaarde

Oudenaarde

RSC Anderlecht II

RSC Anderlecht II

18:30
SC St. Tönis

SC St. Tönis

KFC Uerdingen 05

KFC Uerdingen 05

18:30
Heist

Heist

KV Mechelen

KV Mechelen

18:30
Gent

Gent

Lille

Lille

18:30
SW Essen

SW Essen

Hordel

Hordel

19:00
Heart OF Midlothian

Heart OF Midlothian

Tottenham

Tottenham

19:00
Preston

Preston

Bamber Bridge

Bamber Bridge

19:00
Whitby Town

Whitby Town

York

York

19:00
Solihull Moors

Solihull Moors

Birmingham

Birmingham

19:00
Bamber Bridge

Bamber Bridge

Preston

Preston

19:00
Meyrin

Meyrin

Servette II

Servette II

19:15
AFC Wimbledon

AFC Wimbledon

Metropolitan Police

Metropolitan Police

19:30
Walsall

Walsall

Aston Villa

Aston Villa

19:30
Tavistock

Tavistock

Torquay

Torquay

19:45
Cork City

Cork City

Stoke City

Stoke City

19:45
Avro

Avro

Guiseley AFC

Guiseley AFC

19:45
Ossett United

Ossett United

Curzon Ashton

Curzon Ashton

19:45
Sutton Common Rovers

Sutton Common Rovers

Sutton Utd

Sutton Utd

20:30
Sporting CP

Sporting CP

Union St. Gilloise

Union St. Gilloise

Finished Matches